Гравіювання на камені

Гравіювання на каменіГравіювання на камені під час виготовлення надгробних пам'ятників - один з найважливіших процесів виробництва. Художня гравюра покликана закарбувати образ померлої людини назавжди. Саме з цього, на майстрів, які виконують гравіювання на камені, покладена величезна моральна відповідальність, і таке делікатне завдання можна довірити тільки справжнім професіоналам, які розуміються у своїй справі, і мають чималий досвід подібної роботи.

У виробництві пам'ятників нанесення гравіювання на камінь проводиться на заздалегідь відполірованій поверхні. На початковому етапі майстри розмічають поверхню за допомогою олівця і лінійки, після цього наносять сам малюнок на камінь. Напис висікається за допомогою молотка і скарпеля, інші художні елементи виконуються алмазним інструментом.

Існує два способи нанесення малюнка на камінь - ручним і автоматизованим способами, Комп'ютер, який використовується для нанесення гравіювання на камінь володіє високою точністю передачі зображення, однак часто зустрічаються моменти, де просто необхідна тверда рука майстра, і його творче мислення, для досягнення бажаного результату. За бажанням замовника, напис, а так само інші художні елементи можуть покриватися срібною фарбою, бронзою, сухозлітним золотом для створення неповторного зовнішнього вигляду надгробного пам'ятника.

Гравіювання на камені - невід'ємна частина при створенні пам'ятників.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект