Різьблення по каменю та полірування

Різьблення по каменю та поліруванняРізьблення по каменю, шліфування та полірування його поверхні, що виявляють колір і необхідний малюнок, завжди вимагають значних зусиль майстра. Сьогодні різьблення по каменю і полірування залишається одним із потребуючих видів робіт з натурального каменю.

Вироби з натурального каменю в усі часи вважалися ознакою респектабельності. У кожному разі, виконані методом різьблення по каменю і полірування предмети, виглядають по-справжньому красиво.

Різьблення по каменю і полірування виконується фахівцями компанії за допомогою сучасного устаткування, що дозволяє з високою точністю відтворювати різні текстури, зображення, візерунки й інші подібні елементи.

Для кращого зовнішнього вигляду після різьблення по каменю поверхня обробляється за допомогою шліфування й полірування, а потім наноситься спеціальний захисний шар. Завдяки цим операціям малюнок і колір каменю стають виднішими, а різьблення по каменю і полірування зберігається на довший термін.

Натуральний камінь володіє природною красою, яку підкреслює полірування каменю і різьблення по каменю. Наприклад, мармур легко полірується, причому полірування виходить міцним і блискучим. Для зображення портрета або людського тіла немає кращого матеріалу, ніж білий мармур.

Різьблення по каменю і полірування використовувалися ще в Стародавньому Римі, навіть для виготовлення статуй цезарів і предметів розкоші.

Необроблена гірська порода або камінь не виглядає ефектно, але постає у всій пишності після різьблення по каменю і полірування, набуваючи благородний зовнішній вигляд.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект