Пам'ятники на замовлення

Пам'ятники на замовленняПам'ятники та надгробні плити символізують тугу за покійним. Це символ пам'яті близьких і рідних про того, хто пішов у кращий світ. Тому замовлення пам'ятника - справа вельми специфічна. При виборі пам'ятника наші клієнти орієнтуються на властивості матеріалу і на естетичний аспект. Адже пам'ятники повинні мати гарний вигляд і бути довговічними. Родичі покійних вибирають пам'ятники на замовлення з природного каменю. Існують також пам'ятники з бетону (з вкрапленнями мармурової крихти) і комбінований тип (мармур + граніт, мармур + бетон і т.д.).

Зовнішній вигляд пам'ятників з натурального каменю істотно відрізняється від бетонних. Гравіювання дозволяє нанести на пам'ятник бажаний малюнок або напис. Часто на пам'ятники наносять цілі промови або вірші в пам'ять померлого. Пам'ятники на замовлення часто виготовляють не тільки з граніту, але з габро. Це чорний матеріал, в якому практично немає вкраплень інших відтінків. Цей матеріал не поступається граніту по своїй якості і довговічності. Габро буває не тільки чорного, а й темно-зеленого відтінку. Пам'ятники на замовлення з цього матеріалу останнім часом користуються все більшою популярністю. Не варто переживати про ціну пам'ятників з цього матеріалу. Габро видобувається в Україні, тому не потрібні численні кошти на його транспортування з-за кордону.

Виготовлення пам'ятників на замовлення можливе за ескізами замовника. Адже саме вам видніше, яким пам'ятником краще вшанувати пам'ять покійного.

Пам'ятники на замовлення - данина, яку ми приносимо покійному, втілена в камені.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект