Виготовлення пам'ятників з граніту

Виготовлення пам'ятників з гранітуВиготовлення пам'ятників з граніту -  трудомісткий і довгий технологічний процес. Якісне виготовлення пам'ятників для надгробків вимагає поєднання професіоналізму і майстерності дизайнерів. Також важливий правильний підбір матеріалів, без якого було б неможливим втілення всіх художніх елементів.

Основна маса замовлень припадає на пам'ятники з граніту. Так як, цей матеріал володіє надзвичайною міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів і часу. При цьому, гранітний пам'ятник володіє відмінним зовнішнім виглядом і широкою гамою відтінків.

Робота над каменем починається в Житомирській області, де з величезних валунів вирізаються потрібні елементи. Після чого проводиться його обробка, надання необхідної каменю форми, його полірування. По закінченню попередньої обробки, камені доставляють на склад, який розташований в Києві, де нарешті і проводиться художнє різання по каменю і гравійовані роботи.

У виготовленні пам'ятників з граніту задіяна ціла команда професіоналів для досягнення найвищої якості продукту. Над виготовленням пам'ятників з граніту в нашій компанії працюють художники, каменотеси і установники. Виконання малюнка на камені - це особливе мистецтво, і вимагає особливої майстерності. У нашій компанії, на відміну від багатьох інших, гравірувальні і художні роботи проводяться вручну. Після наданню пам'ятнику необхідних форм і деталей приходить час установки.

У нас працюють три настановні бригади, адже установка могильних пам'ятників вимагає особливої уваги до пропорцій деталей і їх розмірів.

Якісне виготовлення пам'ятників з граніту - одне з головних правил в нашій компанії.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект