Реставрація пам'ятників

Реставрація пам'ятниківНаша компанія на сьогоднішній день має багаторічний досвід у створенні і реконструкції надгробних пам'ятників з граніту та інших видів каменю. Займаючись цим з 1998 року, нам вдалося зібрати команду професіоналів, в якій кожен з учасників - справжній майстер своєї справи.

У наш час великим попитом користуються послуги саме реставрації раніше встановлених пам'ятників. Адже півстоліття тому, технології виготовлення пам'ятників були куди нижче сучасних технологій виготовлення надгробних пам'ятників. Дуже рідко використовувалися такі матеріали, як граніт, мармур, діабаз. Так-так у той час до подібних матеріалами мали доступ зовсім небагато, решті ж доводилося задовольнятися тим, що було більш доступно.

Природно, що і якість основної маси вироблених на той час пам'ятників залишало бажати кращого. Багато хто з них за довгий час потерпіли впливу води, вітру, перепадів температури, що помітно позначилося на зовнішньому вигляді, а деякі пам'ятники зовсім були зруйновані, і вимагають ґрунтовної реставрації.

Реставрація пам'ятників - один з основних профілів нашої компанії. Реставрація пам'ятників - складний і відповідальний процес, що вимагає до себе багато уваги, а так само майстерності та досвіду. Від майстра, виконуючого це завдання, в підсумку, залежать такі якості як довговічність, краса і надійність. І саме наша компанія може запропонувати якісні послуги, пов'язані з реставрацією пам'ятників.

Реставрація пам'ятників - завжди якісно, швидко, за доступну ціну.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект