Замовити надгробний пам'ятник

Замовити надгробний пам'ятник

Життя та смерть - поняття нероздільні, а час - невблаганний і швидкоплинний. Рано чи пізно настає момент, коли з життя йдуть наші близькі люди. Це важко усвідомити і прийняти, але неможливо запобігти. Єдине, що залишається - змиритися і пам'ятати. Адже правильно кажуть: людина живе доти, поки жива пам'ять про нього. А пам'ять, втілена в камені, практично вічна.

Ви помітили, що на кладовищах залишається все менше і менше хрестів? Зараз багато хто намагається замовити надгробний пам'ятник. Причому, це не данина моді і не демонстрація матеріального благополуччя.  Навіть дуже бідні люди намагаються накопичити на пам'ятник. Чому? Відповідь закладена в самому слові, в його корені - «пам'ять». Пам'ять, яка буде існувати дуже довго й переживе нас із вами.

Навіть через сотню років пам'ятник буде звертатися до живих і доносити інформацію про похоронену людину, передавати любов і скорботу його родичів. Замовити надгробний пам'ятник - це не просто облагородити і привести в порядок могилу. Це віддати померлій людині останню данину поваги і подарувати вічну пам'ять.

На жаль, ми не в силах повернути близьких нам людей, але можемо замовити надгробний пам'ятник, розмістити на ньому, можливо, не сказані слова, висловити свої почуття і біль. Це останнє, що ми можемо зробити для померлої людини.

Замовити надгробний пам'ятник - подарувати вічне життя в камені.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект