Реконструкція пам'ятників

Реконструкція пам'ятниківНаша гранітна майстерня має величезний досвід у створенні та реконструкції робіт будь-якої складності. Працюючи з 1998 року, у нас сформувалася команда професіоналів, що дозволяє нам надавати високу якість продукта замовнику за помірними цінами.

Однією з актуальних і потребуючих на сьогоднішній день послуг є реконструкція вже встановлених надгробних пам'ятників. Ще сорок років тому технології виготовлення надгробних пам'ятників були дуже далекі від сучасних. Основними матеріалами слугували дерево і залізо, також виготовлялися надгробні плити з каменю, але якість використовуваного матеріалу була далека від бажаної. У наш час ми маємо доступ до будь-якого матеріалу за нашим бажанням - граніт, діабаз, мармур; в ті ж часи отримати подібний матеріал могли далеко не всі. Всім же іншим доводилося задовольнятися малим. Але час завжди дає знати про якість матеріалу. Багато надгробних плит, виготовлені та встановлені за часів радянського союзу, до нашого часу зруйновані або частково, або повністю. Відповідно вони потребують реконструкції.

Реконструкція надгробних пам'ятників вимагає професійного підходу, твердої руки майстра, що «відчуває» камінь. Саме від майстра залежать такі якості як довговічність, міцність, красивий дизайн. Неспроста кажуть, що реконструкція пам'ятників - складний процес.

Детальніше про реконструкцію пам'яток ви можете дізнатися, зателефонувавши нам.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект