Замовлення пам'ятників

Замовлення пам'ятниківЗамовлення на виготовлення пам'ятника - унікальний досвід. Ви приймаєте рішення, результат якого будуть бачити багато поколінь. У нашій майстерні підготовлені фахівці допоможуть Вам при виборі або дизайні пам'ятника.

Пам'ятники типових форм. Розрізняють вертикальні надгробки (обеліск), як правило для однієї людини і горизонтальні надгробки (стела), як правило для двох і більше осіб. Можливий матеріал для замовлення виготовлення пам'ятників: граніт, мармур, габро або лабрадорит.

До замовлення надгробного пам'ятника будь-ласка виясніть:

  • вимоги та норми кладовища, максимальна висота, колір і т.д.
  • розміри ділянки поховання
  • колір каменю для монумента з нашого каталогу каменю. Колір каменю змінюється в залежності від його родовища. Ми використовуємо граніт з багатьох кар'єрів і пропонуємо вибір граніту з червоних, сірих і поліхромних типів. Фактично, у нас є найбільший вибір доступних квітів. Ціна частково залежить від вашого вибору кольору граніту.
  • бажану форму і розмір стели або обеліска.

У родичів покійного завжди є вибір: замовити пам'ятник за шаблоном або за власним дизайном. Адже цей символ пам'яті про дорогу вам людину повинен бути гарним. Замовлення пам'ятника з певними декоративними елементами вимагає ретельного планування і вибору. Адже замовити пам'ятник можна лише один раз, а стояти він буде десятки, а то і сотні років.

Ви маєте можливість переглянути готові ескізи, перш ніж замовити пам'ятник, а також висловити свої побажання щодо оформлення надгробної плити, пам'ятника і квітника. Навіть шаблонні пам'ятники виглядають неповторно, адже малюнок природного каменю не в силах відтворити навіть досвідчений майстер. Такі пам'ятники завжди виглядають особливо. Ще одна їх перевага - мінімальний час виготовлення.

Для замовлення пам'ятника чи меморіального комплексу з граніту зв'яжіться з нами за телефонами, представленим в контактній інформації сайту.

Замовлення пам'ятників у нас - запорука того, що вони будуть міцні і довговічні!

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект