Оформлення пам'ятників

Оформлення пам'ятниківХудожнє оформлення надгробного пам'ятника покликане увічнити пам'ять померлої людини, любові їх рідних і близьких, гіркота втрати, скорботи і печалі. Гравюра висічена в камені – це як останні слова сказані коханій людині на прощання. Звичайно ж, хочеться, щоб споруди були гарні і підкреслювали риси померлої людини. Саме з цієї причини, ми приділяємо особливу увагу оформленню надгробних пам'ятників.

В оформленні надгробних пам'ятників, нанесення гравюр проводиться на полірованій поверхні приготовленого каменю. Спочатку, наші майстри розмічають площину за допомогою розроблених шаблонів, олівця і лінійки. Після того, як розмітка закінчена, наноситься безпосередньо сам малюнок. Напис вирізається за допомогою молотка і скарпеля. Портрет висікається за допомогою алмазного інструменту.

За бажанням замовника, напис та інші декоративні елементи можуть покриватися сусальним золотом, бронзовою та срібною фарбами. Існує два основні методи нанесення зображення на кам'яну плиту - ручним і автоматизованим способом. Гравіювальний комп'ютер має високу точність передачі зображення, проте, зустрічаються моменти на фото, які при відображенні на камені можуть виглядати не так, як хотілося б. Якщо ж оформленням пам'ятника займається художник - він сам приймає необхідне рішення, спираючись на свій багатий досвід і почуття естетики, що надає кожному малюнку свій характер і гармонію.

Оформлення надгробних пам'ятників - можна довірити тільки справжнім професіоналам.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект